Rüyada Oğlunu Okula Göndermek

Rüyada oğlunu okula göndermek sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, adının insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine, yaşamının iyi hale geleceğine işarettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin kişiliğiyle dikkat çekeceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, kadim dostlar edineceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada oğlunu okula göndermek daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, iş hayatında sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, hacetinizin giderilmesine, kendisine kötü bir süreç içinde iken maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine tabir olunur.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, sevinç ve sürura, karşısına çıkacak yeni fırsatların daha büyük getirileri olacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, başı sıkışan tanıdıklarına yardımda bulunacağına alamet eder.

Rüyada oğlunu okula göndermek aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, maddi olanaklarının fazlalaşacağına, adeta havalara uçacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına işaret eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin aile bireylerinden birine iş kurulacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Papatya

Merhaba, rüyamda 5.5 yaşındaki oğlumu Japonya’ya yatılı okula gönderdim. Telefondan canlı bağlantı kurarak gece yattığı yeri izledim. Korkmuş ve ağlıyordu. Bende çok ama çok üzgündüm, yüreğim acıyarak ağlıyordum. Gidip geri getirmek istiyordum oğlumu ama onun iyiliği, düzgün ve iyi bir eğitim alması için getirmemem gerektiğini düşünüp hiçbir şey yapamıyordum. Sadece ağlıyordum. Bu rüyanın üzüntüsü ile uyandım.

Papatya

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. ☺️ Umarım hakkımızda hayırlısı olur. 🙏🏻🙏🏻