Rüyada Silgi İstemek

Rüyada silgi istemek kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, yeni duygular tadacağına, her zaman çok başarılı olacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, büyük başarı elde edeceğine, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, ekmeğinin verimli olacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada silgi istemek birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, huzurlu bir yaşam süreceğine, günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, mal ve rızkın çoğalmasına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı yaşamayacağına, gönlünün rahata ereceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, çok başarılı işlere adım atacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada silgi istemek hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, lüks içinde olacağına, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin sorunlarının son bulacağına, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, çok sevinip işinin başına geçeceğine, başarılarının artacağına, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments