Rüyada Siyah Araba Konvoyu Görmek

Rüyada siyah araba konvoyu görmek ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, eğleneceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, başarılarının hak ettiği takdiri göreceğine, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, daha iyi şartlarda yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah araba konvoyu görmek sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, fayda bulacağına, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin yeni iş kollarına girileceğine, mutlu olacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rızkın daim ve hayırlı olacağına, sorunların üstesinden geleceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacak olayların vuku bulmayacağına yorumlanır.

Rüyada siyah araba konvoyu görmek yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre hayatının düzelmeye başlayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, eline daha fazla gelir geçeceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, bir başarısı sonrasında herkes tarafından tebrik edileceğine, çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevgi

Rüyada bir dügüne gitmwk için kiyafet giyiyodum sonra disarda konvoy halinde siyah arabalar geçti karanlikti ve altinda kalmamak icin uğrasiyordum

Şiyar ARDAÇ

Iyi günler . Ruyamda önde 1 beyaz araba ve arkasından gelen 4 – 5 tane siyah araba gördüm mânası nedir acaba.