Rüyada Siyah Baykuş Saldırması

Rüyada siyah baykuş saldırması kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, sorunlarını gidereceğine, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, kişisel yeteneklerini geliştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, gelecek zamanlarda aynı kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına, kendisini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah baykuş saldırması bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, hayatın tadına varacağına, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine, hak yoluna döneceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah baykuş saldırması bir konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, hayatının kolaylaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı görenin işlerini düzene sokacağına, atılıma geçeceğine, çok güzel bir projenin hayata geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra büyük bir başarı yaşayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments