Rüyada Siyah Çorap Görmek

Rüyada siyah çorap görmek işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, enerjisini de, sermayesini de helal yollarda kullanacağına, uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, yeni işler yapılacağına, bir düşmanın kötü haberini almaya, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada delik siyah çorap görmek gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, dostları ile koyu sohbetler edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, büyük atılımlar yapılacağına, eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine rivayet eder.

Rüyada eski siyah çorap görmek çevresinde itibar ve saygınlık kazanacağına, sağlığının ve sıhhatinin yerine geleceğine ve hastalıkların iyileşeceğine, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin malının ve gelirinin çoğalacağına, iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, geleceği için kendisine cesaret vereceğine inanılır.

Rüyada ince siyah çorap görmek yüzün güleceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, el üstünde tutulacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, büyük başarı kazanacağına, doğru yatırımlar yapacağına, hayırlı bir iş için kredi çekileceğine, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, birçok engelin aşılacağına alamet eder.

Rüyada kirli siyah çorap görmek aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, üstün başarılar alacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine işaret eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, masa başı bir işe girileceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, güzel fırsatların elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tek siyah çorap görmek her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı görenin daha büyük çalışmalar yapmak için yakın bir aile dostundan yardım isteyeceğine, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, güzel günler yaşayacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine rivayet eder.

Rüyada uzun siyah çorap görmek Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, kısmetinin çoğalacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin hiç eksilmeyeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına işaret eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin uzun süredir görüşmediği bir yakınının müjdeli haberle geleceğine, yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeni siyah çorap görmek çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, başarılarının daim olacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine yorulur.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin sorunların çözüleceğine, geniş rızık elde edeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına delalet eder.

Rüyada yırtık siyah çorap görmek dine ve Allah’a yakınlaşacağına, kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine işaret eder.

Rüya manasına göre rüya sahibinin işlerindeki karın artacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, ruhsal sorunlarından gülmek suretiyle şifa bulacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, hasret gidereceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Odada yatağımın üzerinde oturuyordum. Sol tarafında yatağın üstünde katlanmış Bir birine bağlanmış siyah çorap gördüm. Sol eline aldım. Yıkanmış temiz siyah bşr çift erkek çorabıydı. Üzerinde ince beyaz bir yazı vardı. Fakat çoraplar iç içe sokulduğu(katlandığı) için beyaz yazının ne olduğunu okuyamadım

Semih

Allah razı oldun inşallah

Hayri

Hayirli sabahlar rüyamda bir kadin gördüm siyah elbiseli ve siyah corabi vardi dizine kadar ve bende oturuyordum o da karsimdaydi yorumlarsaniz memnun olurum

Ayse

Rüyamda siyah çorap gördüm bana alacaklarmış ucunda da altın bağlı