Rüyada Siyah Elbiseli Kişiler Görmek

Rüyada siyah elbiseli kişiler görmek göğsünün kabaracağına, güzel bir insan haline geleceğine, bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına alamettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, özel hayatının yolunda gideceğine, bankadaki hesabının büyüyeceğine, her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine rivayet eder.

Rüyada siyah elbiseli kişiler görmek yaptığı bazı şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, imkanlarının artacağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına inanılır.

Rüya ilmine göre çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, çok saygın bir iş markası olacağına, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada siyah elbiseli kişiler görmek çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, eline sayısız fırsat geçeceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Turan

Kapılar çarpıyor onun sesine kalkıyorum daire kapısını aralıyorum arkası dönük siyah giyen asası olan adam hızla yok oluyor

Nazlı k

Merhaba, rüyamda evin giriş kapısını tanıdığım bir kadın ama kim olduğunu hatırlamıyorum açıp içeri girdi. Biraz kenara çekilip, dışarıya doğru içeriden seslendi. “hadi hadi gelin” dedi. İçeriye kalabalık ve karışık şekilde uzun siyah ve yine uzun beyaz elbiseli kadın ve adamlar girdi. Çok kalabalıklardı ve karışık bir şekilde içeri girdiler. O kalabalığın içinden uzun boylu, elinde asa, üstünde beyaz bir elbise yaşlı bir amca girdi bana baktı. Etkisinden birden uyandım. Yorumlar mısınız?