Rüyada Siyah Nokta Temizlemek

Rüyada siyah nokta temizlemek duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, mutlu ve huzurlu biri olacağına, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, kendi işini kuracağına, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına işarettir.

Rüyada burundaki siyah noktaları temizlemek huzurunun yerine gelmesi için ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, herkesin takdirini toplayacağına, aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, herkesi kendisine imrendireceğine, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, takdir edileceğine, yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda kendini çok mutlu hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yüzde siyah nokta temizlemek yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, manevi rahatlamaya erileceğine delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yeni alanlara yöneleceğine, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, istediği başarıyı göstereceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, kurulu bir düzene sahip olacağına, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semanur

Merhaba. Rüyamda yüzümdeki siyah noktaları sıkıyordum ancak çıkan siyah noktalar normalden daha uzun(boyut olarak) çıkıyordu. Normal hayatımda da siyah nokta sıktığım zaman rahatlarım. Rüyamda da onlar çıktıkça ben rahatlıyordum psikolojik olarak. Yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

Halil

Iyi gunler ruyamda aynaya bakarak bir adet siyah noktayi burun uzerinden temizledim yorumlarsaniz memnun olurum tesekkurler

Maria

Sevgilimin sırtındaki siyah noktaları temizliyordum ama çok fazlaydı

Merve Nur

Rüyanmda yanağımın üstünde kocaman siyah noktalar vardı yemek kaşığı büyüklükteydi anlamı nedir

gece

Hayirli aksamlar ben ruyamda yuzumun her yerinde siyah nokta oldugunu ve o noktalari krem gibi bi maddeyle.temizlerken yuzumun daha cok doldugunu hatta sert killar gibi olup yuzume igne gibi battiklarini gordum gorumcemde yanimdaydi ve onunkileride temizliyordum gorumceminkiler azalirken benimkiler artip igne gibi batiyordu… yorumlariniz icin simdiden tesekkurler…

Huseyin

Gunduz niyetine hayr ola.ruyamda bacagimdan kocaman bir siyah nokta cikardim fadulyeden buyuk ruyamin yorumu lutfen