Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada sivilce görmek işlerin her geçen gün daha iyi olacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, kazancının artacağına, kimseye muhtaç olmayacağına, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada alnında sivilce görmek birikiminin artacağına, her konuda şansın yaver gideceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, hoşgörülü biri olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşında sivilce görmek zor zamanların biteceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına yorumlanır.

Rüyada avret yerinde sivilce görmek büyük başarı kazanacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük karlar edileceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, zengin bir hayata sahip olunacağına, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada avucunda sivilce görmek sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayak tabanında sivilce görmek rızkının ve kazancının bol olacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, evlerine dünürcü geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayakta sivilce görmek en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, yardım etmenin kendisi için bir yaşam biçimi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bacak arasında sivilce görmek sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine alamettir.

Rüyada başkasında sivilce görmek hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak yaşlanacağına, problemlere çözüm bulunacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, yakın bir zamanda aradığı ruh eşini bulacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine yorulur.

Rüyada başta sivilce görmek dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebekte sivilce görmek çok rahat edeceğine, maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına, gönül kapılarını açacağına delalettir.

Rüyada belde sivilce görmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, hayallerinin gerçek olacağına, tüm dileklerin tutacağına inanılır.

Rüyada belinde sivilce görmek gücünü ve itibarını geri kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bitirileceğine, iş konusunda yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine alamet eder.

Rüyada boğazında sivilce görmek iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, küçük işlere sermaye harcayıp güzel kazanç elde edeceğine, başarısının önündeki engellerin kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada boyunda sivilce görmek girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, rızkının genişleyeceğine, atılıma geçeceğine, büyük bir sürpriz yaşayacağına, eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, uzun süredir görüşmediği bir yakınının müjdeli haberle geleceğine delalet eder.

Rüyada burnunda sivilce görmek ferahlayacağına, hafifleyeceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına delalettir.

Rüyada burnunun ucunda sivilce görmek sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, borçlarının kapanacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çenede sivilce görmek uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına delalet eder.

Rüyada ciltte sivilce görmek bol bol dua alınacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve sevindirici teklifler alacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğunda sivilce görmek bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dilde sivilce görmek kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada dudakta sivilce görmek iş açısından verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ensede sivilce görmek işlerinin düzeleceğine, kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına, kazancının ve rızkının garanti olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gerdanda sivilce görmek işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, bir konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceği işler yapmayacağına işarettir.

Rüyada göbekte sivilce görmek sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün başka kimseleri görmeyeceğine yorulur.

Rüyada göğsünde sivilce görmek meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine alamettir.

Rüyada göz şeklinde sivilce görmek bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına yorulur.

Rüyada gözde sivilce görmek kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, neşesinin yerine geleceğine, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gözünde sivilce görmek sevdiği kimseler ile özlem gidereceğine, kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, neşeli ve huzurlu bir geleceğe işarettir.

Rüyada iri sivilce görmek kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, ticarette yol katedeceğine, zorluklar karşısında kolay kolay pes etmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada irin sivilce görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kalçada sivilce görmek geleceği için faydalı adımlar atacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına delalettir.

Rüyada karnında sivilce görmek geniş geniş yaşayacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, aksiliklerin aşılacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına alamet eder.

Rüyada kasıkta sivilce görmek yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine inanılmaktadır.

Rüyada kulakta sivilce görmek kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kurumuş sivilce görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, bol bol dua alınacağına, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına alamettir.

Rüyada makatta sivilce görmek manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, gireceği işin bereketli ve hayırlı olacağına alamettir.

Rüyada memede sivilce görmek sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, kendisiyle övüneceğine, çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada parmakta sivilce görmek yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, eğlenceli günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada patlamış sivilce görmek istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, eskiden yaptığı aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, musibetlerle karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada saç derisinde sivilce görmek her zaman ailesinin başında olacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, mevki makam sahibi olunacağına, hayata daha olumlu bakılacağına, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada saç dibinde sivilce görmek işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, hayatının kalan kısmında işinin ehli bir kimseyle birlikte işler yapacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada saçında sivilce görmek herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine yorumlanır.

Rüyada saçta sivilce görmek refaha erişileceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah nokta sivilce görmek yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına, maddi gücünün, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada sulu sivilce görmek düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak mal sahibi olacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hak yolunu bulacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına alamettir.

Rüyada suratta sivilce görmek sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine işarettir.

Rüyada vajinada sivilce görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, güzel günlerinin yakın zamanda kapısını çalacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil sivilce görmek Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, iyi kısmetleri olacağına, hayatında bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzde irinli sivilce görmek hayallerin gerçekleştirileceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine, geçmişini arkada bırakacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yüzünde küçük sivilce görmek elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.