Rüyada Siyah Peruk Takmak

Rüyada siyah peruk takmak sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, işlerle ilgili olarak bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, ticarette başarılı olacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, yakınındaki kimselerden fayda göreceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, işlerinde kara geçeceğine, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah peruk takmak mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre çok rahat şartlarda yaşayacağına, hayatının daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, birçok iş teklifi alınacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına tabir olunur.

Rüyada uzun siyah peruk takmak sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, ilim ve irfan sahibi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına, kazancının günden güne çoğalacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar sağlayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sema

Merhaba , rüyamda siyah uzun bir peruk takiyordum ,yüksek katlı bı binanın son katında terasında gibiydim hava yağmurlu ve soğuk sanki şişli gibiydi terastan baktığımda kardeşime siyah peruk bana yakışmış mı diye soruyordum.(evliyim)