Rüyada Siyah Renk Giymek

Rüyada siyah renk giymek huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre anne ve baba duası alınacağına, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, başarı ve zafer elde edecek kişi olacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine alamettir.

Rüyada siyah renk giymek tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, işinde terfi ettirileceğine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, işlerinin de sağlığının da iyi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah renk giymek hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, can sıkıntısının sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendisine düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, hayattan her istediğini elde edip gözü açık gitmeyeceğine, mallarının ve kazancının çoğalacağına, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments