Rüyada Siyah Tenli Olmak

Rüyada siyah tenli olmak anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, kendisini toparlayacağına ve hedefindeki hayalleri bir bir başaracağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, hikmet sahibi olacağına, başarılarına olumlu yönde etki edecek kararlar vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin çok mutlu olacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, eşi ile el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada siyah tenli olmak anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, dünya malı edineceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah tenli olmak ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, işinin hep yürüyeceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, tüm zamanını bir hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, neşeli bir hayat süreceğine, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments