Rüyada Siyah Zeytin Yiyen Görmek

Rüyada siyah zeytin yiyen görmek sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, bazı sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, kendisini her türlü ispat edip refaha ulaşacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının siyah zeytin yediğini görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, sıkıntılarının biteceğine, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, arif kimselerden sayılacağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine yorumlanır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, etrafındaki kimseleri projesine çok inandıracağına, hedeflerin karşılık bulacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının siyah zeytin yediğini görmek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk içinde yaşanacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, para biriktirebileceğine, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde geleceğine akıllıca yatırımlar yapacağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada çocuğunun siyah zeytin yediğini görmek yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, kederinin dağılacağına, esenliği bulacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına yorumlanır.

Yorumcuya göre rüya sahibinin verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, izlenecek yolların zafer ve zenginlik getireceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iri siyah zeytin yediğini görmek iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi en kısa zamanda alacağına, kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, şansın ve bahtının açılacağına alamet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin huzur duyacağına, canının ve malının garantide olacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments