Rüyada Sofradan Kalkmak

Rüyada sofradan kalkmak iş ve ev hayatında yakın zamanlarda herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, güç ve kudret kazanacağına, sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, şan şöhret kazanacağına, çok rahat bir hayata adım atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin hanesinden rızkının eksik olmayacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada sofradan kalkmak itibarın artacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, anne baba duası alınacağına, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, güzel günlerinin yakın zamanda kapısını çalacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, büyük bir tasarruf sağlanacağına, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, her daim Allah yolunda olacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada sofradan kalkmak deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, yöneticilik koltuğuna oturacağına, güzel günler yaşayacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına işaret eder.

Rüya açıklamasına göre başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, geçecek güzel bir ömre, çok üst mevkilere geleceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, bekar erkekler için güzel bir bayanla evlilik yapacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments