Rüyada Sokakta Oturmak Görmek

Rüyada sokakta oturmak görmek huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, hayatının güzelleşeceğine delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine işarettir.

Rüyada sokakta oturmak görmek eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, hayatının yoluna gireceğine, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, daha iyi yerlere geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sokakta oturmak görmek sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, şans ve kısmet elde edeceğine, yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına, kendini çok şanslı addedeceğine, gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Suna

Rüyamda, sokakta hatta caddede kenarında kaldırımda, tahta tabure üstünde oturuyorum. Önümde bir tepsi var. Tepsiyi de bir taburenin üstünde görüyorum. Tepsi içinde şöbiyet tatlısı var, cevizli. Ve irmikleri görünüyor. Tepsi tamamen dolu değil, az kalmış ve ben iştahla yiyorum. Tanıdığım birisi arkdas grubuyla iş çıkışı yemek yemege gelmiş, arkadaslarınla bir dükkana yemek yemek için oturuyorlar grup halinde.