Rüyada Solmuş Bitki Görmek

Rüyada solmuş bitki görmek rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına yorumlanır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevdiğine kalbini açmasının aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine inanılmaktadır.

Rüyada solmuş bitki görmek rızkında ve malında artma olacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, hayatında endişe verici bir durumla karşılaşılmayacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına inanılır.

Rüya anlamına göre kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saksıda solmuş bitki görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, zenginlik elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, ruhunun şifa bulacağına işaret etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin zararların yakında telafi edileceğine, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, eğleneceğine, ele geçen kazancın çok artacağına işaret ettiğine inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Solmuş Bitki Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda Antep fıstıklarını ıslatıp toprağa ekiyordum. Daha sonra hızla filizlendiler ve filizlenen yapraklar önce çok güzel desenlere büründüler ve birden aniden soldular

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyada toprağa Antep fıstıkları ektiğini sonra filizlenip solduklarını görmek rüyayı gören kimsenin zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu hedeflere, kısmete ve pozitifliğe yorulur. Rüya yorumuna göre isteklerinin teker teker gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına; şansına ve kısmetine kendi eliyle yön vereceğine; daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına delalettir.
      Rüyanız Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim