Rüyada Su Borusu Patlaması Görmek

Rüyada su borusu patlaması görmek kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket ihsan olunacağına, rahata erileceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, sorunlarını bitireceğine, daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına alamet etmektedir.

Rüyada su borusu patlaması görmek yüksek moral sahibi olunacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, rızkın ömür boyu süreceğine, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, giriştiği bir işten çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, kötü bir olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine işaret eder.

Rüyada evde su borusu patlaması görmek kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, en büyük acılarının dineceğine, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, yeni bir hayata başlayacağına, Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seda

Gündüz niyetine rüyamda büyüdüğüm mahallenin yağmur sonrası sular altında kalması yolların yarılması gördüm bende tanıdığım insanların yanına gittim orda bekledim sularını çekilmesi

Yase

Ruyamda lavabo patlamisti onu temizledim kisa surede temizledim

Sinemiss

Rüyamda deprem oluyor sürekli ve su borularının hepsi açığa çıkıyor patlıyor berrak sular fışkırıyor

Edyta

Merhaba. Rüyamda annemle eski evimizdeyiz. Bir anda boru patliyor ve fiskiye seklinde heryere su akmaya basliyor. Yerler su oluyor. Sonra evimize en buyuk amcam geliyor, son derece güler yüzlü. İçten bir şekilde sarilıyorum amcama ve sonra uyaniyorum.

Burhan

Merhaba rüyamda kazı yaparken kocaman bir su borusunu patlattım o sırada yanımda abim ve babam vardı babam biz bunu nasıl Tamir ettiregiz en az beş milyar masrafımiz olur diye beni kovaladı bende o sırada yanımda benimle birlikte koşan abime dönerek benim param var ama eve gidip cüzdanımı almam gerektiğini söyledim abim de çıkarıp bana 100 TL koşarken uyandım

Şendogan

Bataklıktan gecen temiz su borusu patlıyor bende cizmelerimle girip o borudan temiz su doldurdum. Fakat cizmemin birine az miktarda bataklık sugu girdi

Sumeyy

Merhaba ben rüyamda köyde annelerin evlerinin üzerinde borular gecirilmis havalardan ve borunun patladığını tertemiz.
Suların aktığını gördüm bide elimden beyazımsı Bir at isirdigini gordum

Mucahit

Rüyada ben bi çok yerde şebeke su borusu patladığını gördüm suyuna şeffaf ve beraktı ayrıca o anda bi derede şu gördüm suyuna temiz beraktı

Aida

Bu sabah ruyayi gurdum. Annem bu gun 3 ay rahmetli oldu. 81 yasinda vefat eti. Bizim evde podrumda, anem merdivenlerde oturarak beni ve abimi izliyordu. Ben abimle bir telasin icindesik. Su borusu patlamis, fakat su cok temiz. Bizim evin podrumunda 2 pencere var, bu ruyada pencereleri gurmedim. Genelde elektrik lambasis bizim evin podrumu isikli degildir. Fakat ruyamdaki podrum cok isikli gurunuyordu yani gunesin icindeydi. Anemi podrum kapisinin 5ci merdivende oturarak 40- 45 yaslarindayken halde gurdum cok mutlu. Genelde o telaslanirdi fakat bu sefer mutlu ve gulymseyerek bizleri izliyordu. Merdivelerin sonu gustermiyordu. Bense podrumda abime bakiyordum. O su borusunu tahmir etmeye calisiyordu. Su okadar berak okadar temis isik gibi gurunuyordu. Anemin ayaklarindan isikli sular akiyordumi desem saciyordu mi desem, o yuzden tum podrum isigin icinde oldu. Anem otorarak elerini dizlerinin ustunde koyarak bize bakiyordu ve gulumsiyordu. Bir an bir ses geldi. Anemin sesi, dedi ki: ne bu telas niye sikiliyorsunus ya bir usta bulurus tahmireder biter. Fakat o konusmuyordu yalinis sesi kulaklarimda cinladi, agzi gulumseyerek bizi izliyordu, biz telaslandik diye gulumseyerek bakiyordu. O an uyandim.

Tuğçe

Merhaba rüyamda bir çesmeden hortumla su akıyordu. Hortumun başında yani ceşmeyle hortumun birleştiği yerde su birikiyordu. Hortumu çesmeden çekip çıkarmaya çalıştım fakat çıkartamadım. Su daha çok birikti hortum patladı ve yüzüm yaralandı, yaralı yüzümü de gördüm.