Rüyada Su İçinde Kan Görmek

Rüyada su içinde kan görmek Allah’ın izniyle kötü kimselerin şerrinden korunacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, önüne çıkacak iki yoldan hangisini seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, büyük kazanç elde edeceğine, her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, işlerinin yolunda gideceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, ticaretinin açılacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine alamet eder.

Rüyada su içinde kan görmek insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, husumette olunan kişilerle kinin ve düşmanlığın giderileceğine, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, maddi sıkıntılarının çözüleceğine, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, uzun bir süre boyunca mutluluk duyulacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, her hayalini gerçekleştireceğine, konfor içinde olacağına, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine alamet eder.

Rüyada akan suyun içinde kan görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, büyük bir servete kavuşacağına delalet eder.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments