Rüyada Su Püskürtmek

Rüyada su püskürtmek işten eve bir hayat yaşayacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, keyfinin yerine geleceğine, etraftaki insanların dertlerine çare bulunacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, birikim yapılacağına, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada balığın su püskürtmesi uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına bu sayede huzura kavuşacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, kazancının çoğalacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, şansa, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, ppsikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına delalettir.

Rüyada filin su püskürtmesi üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, yeni iş kollarına girileceğine, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, kazancın artacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, kazancını bir kişiden elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada hortumla su püskürtmek çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine işaret eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin birlikteliğe başlayacağına, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, iç sıkıntınızın azalacağına, kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özge

Rüyamda birisi bana su püskürtüyordu sabaha karşı gördüm ama kimin yaptığını görmedim bunun anlamı nedir