Rüyada Su Yolu Açmak

Rüyada su yolu açmak çok güzel işlere gireceğine, mutlu olup deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin rızkının ve gelir kapısının çeşitleneceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı bulunacağına, içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Rüyada akan suya yol açmak çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, işlerin toparlanacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, mal edineceğine, zenginliğe sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, elindeki imkanların artacağına, aile bireylerinin çok sevineceğine yorulur.

Rüyada tarlada su yolu açmak kazancının önce azalacağına fakat sonra katbe kat artacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, rızkının ve kazancının bol olacağına, geçmişini arkada bırakacağına, kötülüklerden uzak olacağına, işlerini zahmetsizce bitireceğine alamet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin büyük atılımların yapılacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışmaya, kesesinin dolacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Su Yolu Açmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda cok yağmur yağmıştı ve bir suru civciv vardi islanmasinlar diye hepsini iceri sürüyorum ve yağan yağmura kurekle su yolu açıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yola, çevreye ve güce delalettir. Rüya alimlerine göre kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına; deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine; işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına yorulmalıdır.

 2. Merhaba ben rüyada deniz kenarında mangal yapıyordum denize giriyordum beyaz su kürekle yol açıp denize girmesini sağladım biraz gezdikten sonra çok güzel bir kapı açıldı Mekke Medine bilmiyordum kutsal topraklardı çok güzel ezan okunuyordu abdest almak için koşuyordum namaza

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hoşluğa, fırsatlara ve sevgiye rivayet eder. Rüya alimlerine göre iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına; kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine; yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim