Rüyada Suyun Yolunu Değiştirmek

Rüyada suyun yolunu değiştirmek çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, kendi iç huzurunu yerine getireceğine, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, ortalık yapılacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine yorulur.

Tabirciye göre rüyayı görenin tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, her zaman sevgi göreceğine, yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, önemli işler yapacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına işaret eder.

Rüyada suyun yolunu değiştirmek yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine, bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bazı olumsuz durumlardan kurtulacağına, ailesiyle birlikte bazı konser etkinliklerine katılacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, maddi gücünün katlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin kendisine fırsatlar yaratacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, güveninin artacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada akan suyun yolunu değiştirmek kötü günlerinde yanındaki kimselerin kendisine destek vereceğine, çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüya alimine göre rüya sahibinin işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, yakınlarının dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, ferahlığa çıkılacağına, rahat edeceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments