Rüyada Su Yüzmek

Rüyada su yüzmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, işinin erbabı olmasının ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına işaret eder.

Rüya tabirleri kitabına göre tartışmaların sona ereceğine, ferahlığa çıkılacağına, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, ailesinin kişiye iş alanında her zaman destek vereceğine, kısa bir süre sonra rahat yüzü göreceğine, iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada acı suda yüzmek moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada ailece suda yüzmek bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada ailecek suda yüzmek büyük bir kazanca sahip olacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada akıntılı suda yüzmek tövbe edeceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, yeni alanlara yöneleceğine alamet etmektedir.

Rüyada alçak suda yüzmek herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada arabanın suda yüzmesi hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşınla suda yüzmek yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına inanılır.

Rüyada atın suda yüzmesi sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına işaret eder.

Rüyada azgın sularda yüzmek çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına yorulur.

Rüyada balçıklı suda yüzmek maddi gücünün artacağına, çok zengin biri olarak rızık sahibi olacağına, hasretin biteceğine tabir olunur.

Rüyada baraj suyunda yüzmek eline çok büyük kazanç geçeceğine, rızkının genişleyeceğine, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına delalettir.

Rüyada beyaz suda yüzmek çok büyük kazanç elde edeceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına yorumlanır.

Rüyada böcekli suda yüzmek cesaretini yeninden toplayacağına, kazancının kalıcı olacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına yorumlanır.

Rüyada boklu suda yüzmek rahata ereceğine, yeni tanışacağı birisi ile birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, yeni kişilerle tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada bol suda yüzmek dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, başarılı bir kişi olunacağına, maddi güç elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada botla suda yüzmek büyük kazanç elde edeceğine, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına yorumlanır.

Rüyada büyük suda yüzmek kendisini hazır hissettiğinde kararını yerine getireceğine ve başarılı olacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada buz tutmuş suda yüzmek çok iyi bir kariyer edineceğine, rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde üzerindeki kötü durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine işaret eder.

Rüyada çamurlu suda yüzmek rahat bir nefes alacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada çeşme suyunda yüzmek iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, her şeyin güllük gülistanlık olacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada çimenli suda yüzmek önemli ve ciddi işler yapacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun suda yüzmesi sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, kendisine inanmayanları utandıracağına, büyük atılımlarda bulunacağına işarettir.

Rüyada dalgalı suda yüzmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına yorulur.

Rüyada dere suyunda yüzmek çok doğu bir kişi olacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dibi görünen suda yüzmek zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına işaret eder.

Rüyada durgun suda yüzmek alim ve bilge insan olacağına, kişinin muradına ereceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada duru suda yüzmek büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada elbiselerle suda yüzmek psikolojik olarak toparlanacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür rahatlık süreceğine, iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eşiyle suda yüzmek fakirlerin güleceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliyle suda yüzmek büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, hastalıklardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada evde suda yüzmek sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, kazançlı bir işe girileceğine, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada evin içinde suda yüzmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada gece suda yüzmek başarılar elde edileceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada göl suyunda yüzmek istediği oranda eğleneceğine, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmelerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada havuzda suda yüzmek şansın her zaman arkasından geleceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına alamet eder.

Rüyada ineğin suda yüzmesi sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına inanılmaktadır.

Rüyada kahverengi suda yüzmek çok mutlu olacağına, iyi şeyler yaşayacağına, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kanal suyunda yüzmek kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada kaplıca suyunda yüzmek yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, kazancın katbekat arttırılacağına, kendisini iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyada kara suda yüzmek az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına delalettir.

Rüyada karanlık suda yüzmek yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, para konusunda şansının açılacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine inanılmaktadır.

Rüyada kaynak suyunda yüzmek hastalıkların iyileşeceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, büyük fırsatlarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada kaynar suda yüzmek mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, kazancının artacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kirli suda yüzmek büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı suda yüzmek sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köpeğin suda yüzmesi kişinin ağız tadına kavuşacağına, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine alamettir.

Rüyada küçük suda yüzmek kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, kendisini ailesine ve sevdiklerine adayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kumlu suda yüzmek hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, işlerine bereket geleceğine, bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına inanılır.

Rüyada kuşun suda yüzmesi dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, büyük kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kuyu suyunda yüzmek çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, rahat bir hayat yaşayacağına, herkes tarafından saygı göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada lacivert suda yüzmek hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, değişik bazı konuları ön plana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada lağım suyunda yüzmek kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, kendi işini kurup başına geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mağarada suda yüzmek uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada masmavi suda yüzmek aksiliklerin ortadan kalkacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, şeref ve rütbeye yorulur.

Rüyada nehir suyunda yüzmek işleyişe konulan bir planın çok büyük rahatlık sağlayacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün suda yüzmesi kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, geçiminin kolaylaşacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına işaret eder.

Rüyada otlu suda yüzmek kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, içinin rahat edeceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pembe suda yüzmek yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, mahkemelik olunan bir meselede epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına yorulmaktadır.

Rüyada saf suda yüzmek hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarf edeceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sakin suda yüzmek yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, hayatının daha kolay hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sarı suda yüzmek girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, kafasında planladığı bir işi canlandıracağına, aile ve iş yaşamında sorun oluşmaması için gerekli olan bilgileri en doğru şekilde öğreneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada şeffaf suda yüzmek huzurlu, mutlu olacağına, düşünmeden yapılan maddi bir yatırım sonucunda herhangi zarara uğramayacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sel suyunda yüzmek çok büyük çalışmalara girileceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şelale suyunda yüzmek bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, rızkının çeşitleneceğine, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada serin suda yüzmek maddi açıdan büyük bir bolluğa erişileceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına inanılmaktadır.

Rüyada sidikli suda yüzmek kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında karşısına çıkan sorunları azmederek aşacağına alamettir.

Rüyada şifalı suda yüzmek elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, işlerinin büyüyeceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada sığ suda yüzmek rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah suda yüzmek sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sodalı suda yüzmek sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine inanılmaktadır.

Rüyada tabutun suda yüzmesi yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, kırgınlıkların geçeceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına tabir olunur.

Rüyada taşlı suda yüzmek ağız tadına kavuşacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tavşanın suda yüzmesi ruhen rahatlığa erileceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada tehlikeli suda yüzmek eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada termal suda yüzmek hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine yorumlanır.

Rüyada tertemiz suda yüzmek rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına alamet etmektedir.

Rüyada topraklı suda yüzmek yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada turkuaz suda yüzmek gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tuzlu suda yüzmek sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine yorumlanır.

Rüyada yemyeşil suda yüzmek attığı bazı önemli adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, toplumda iyi bir yer edineceğine, kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil suda yüzmek mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, hayatını sürdürürken zorlanmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yılanlı suda yüzmek yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine, sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yosunlu suda yüzmek hayatının mutluluk, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına alamettir.

Rüyada zehirli suda yüzmek inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, rahatının yerine geleceğine delalettir.

Rüyada zemzem suyunda yüzmek bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada ziyaret suyunda yüzmek sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, rakiplerin üzüntü duyulacağı gelişmelerin yaşanacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.