Rüyada Süet Ayakkabı Giymek

Rüyada süet ayakkabı giymek iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, mutluluk verici bir olay yaşanacağına, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, kısmetlerin ve işlerin açılacağına, büyük kazanımlar elde edeceğine, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine alamettir.

Rüyada kırmızı süet ayakkabı giymek hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah süet ayakkabı giymek yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini sağlayacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments