Rüyada Sülün Yakalamak

Rüyada sülün yakalamak uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre kısmetin açılacağına, adımlarını daha sağlam atacağına, keyfinin yerine geleceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sülün yakalamak yaşamının düzene gireceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, öğretmen veya akademisyen olacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin mali anlamda rahatının yerinde olacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, verilen sözlerin tutulacağına işarettir.

Rüyada sülün yakalamak iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, sayesinde fakir fukaranın doyacağına, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, bekar bir kadın için hayırlı bir erkek ile evleneceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinek, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments