Rüyada Sütün İçinde Kurbağa Görmek

Rüyada sütün içinde kurbağa görmek yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, sevilen bir kişi olunacağına, hoşlandığı kimse ile ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine delalettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, istediği evde oturacağına, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine, konuşarak sorunlarını çözeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sütün içinde kurbağa görmek kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına, galibiyetlerinin artacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, büyük rahatlık yaşanacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına alamet eder.

Rüya lugatına göre çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada sütün içinde kurbağa görmek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, kazancını bir kişiden elde edeceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, yardıma muhtaç kimselere elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments