Rüyada Süvari Görmek

Rüyada süvari görmek maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, çalışmaların çok daha iyi bir hal alacağına, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, üst üste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına tabir olunur.

Rüyada süvari görmek aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, başarılarının daim olacağına, işinin her geçen gün büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, her şeyin iyiye doğru gideceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, çalıştığı yerde amir olacağına işarettir.

Rüyada süvari görmek düştüğü zor durumdan kurtulacağına, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, ticarette başarılı olacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa karşı savaşıp galip geleceğine, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine alamet eder.

Rüya manasına göre rüyayı görenin yaşamının daha kolay hale geleceğine, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adem YAMAÇ

Merhaba Gündüz Niyetine,
Rüyamda filmlerdeki gibi yüzü dahil heryeri metal korumalı bir süvari gördüm. Elinde de metal bir sancak var ordu amblemi gibi ve bazı kısımlar mor renk boyanmıştı.
Bu rüyamı yorumlayabilirmisiniz?
Teşekkür ederim.