Rüyada Tabanca Doğrultulduğunu Görmek

Rüyada tabanca doğrultulduğunu görmek doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren bir kişiye maddi destekte bulunacağına, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tabanca doğrultulduğunu görmek hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, hayatının adeta cennete döneceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına rivayet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, eline geçen paranın bir kısmı ile geleceğine yatırım yapacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tabanca doğrultulduğunu görmek büyük paralar kazanacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, güzel ameller işleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre bereket ve rahat içinde yaşayacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, devlet kapılarından geçeceğine, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments