Rüyada Tabuta Cenaze Koymak

Rüyada tabuta cenaze koymak yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, her şeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, başarılı olacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine yorumlanır.

Rüyada tabuta cenaze koymak nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, imkânlarının daha geniş hale geleceğine, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına işarettir.

Rüya manasına göre rüyayı görenin maddi güç elde edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tabuta cenaze koymak gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, büyük bir sürpriz yaşayacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments