Rüyada Tanıdıkla Sevgili Olmak

Rüyada tanıdıkla sevgili olmak ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına, işlerin bir sayede çok güzel bir hal alacağına, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin sosyal konumunun değişeceğine, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, bolluğun ve bereketin artacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdıkla sevgili olmak sağlığının bozulmayacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada eski tanıdıkla sevgili olmak dünya hayatından yana razı geleceğine, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, daha fazla başarı kazanılacağına, hayallere kavuşulacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına işarettir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin evine huzur ve bereketin geleceğine, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, kendisine fırsatlar yaratacağına, daha çok iş yapacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments