Rüyada Tarlada Saklanmak

Rüyada tarlada saklanmak kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yeni tanışacağı hayırlı kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, eksiklerinin giderileceğine, alın terinin karşılığı olacağına yorulur.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hedefine çok kolay ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada buğday tarlasına saklanmak bir hastalıktan kurtulunacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, rakiplerini arkasında bırakacağına, tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ticarette önünün açık olacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, ömrünün keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ekin tarlasına saklanmak çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, şansının kendisinden yana gideceğine, sorunların üstesinden geleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mısır tarlasına saklanmak tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, aile büyüklerinden birinin işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, iyi gelir getiren işler yapılacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, şansının döneceğine, kırılan kalplerin tamir edilerek çok mutluluk duyulacağına, parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacak kişilere kol kanat gereceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments