Rüyada Tatlı Verdiğini Görmek

Rüyada tatlı verdiğini görmek iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, maddi açıdan ferahlayacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine alamet eder.

Rüya lugatına göre kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, iflas etmeyeceğine, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, yeni bir çevre edinileceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada eşinin tatlı verdiğini görmek yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre bol kazanç elde edileceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, şansın iyiye döneceğine, şansının hayat boyu süreceğine, rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölünün tatlı verdiğini görmek elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, sıkıntıların son bulacağına, geniş rızık elde edeceğine yorumlanır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin işlerin iyiye gideceğine, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, kazancını iki kat arttıracağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz k

Rüyamda eşimin bir tabak dolusu tatlı uzattığını gördüm