Rüyada Tavanı Delmek

Rüyada tavanı delmek kendine güveneceğine, rahat bir dönem yaşanacağına, ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri etkisiz hale getireceğine, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, mutlu olunacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine yorulur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin afiyette olacağına, âlim kişiler arasına gireceğine, işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ailesinin de ortak olacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına yorumlanır.

Rüyada tavanı delmek borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, herkesten ileriye gideceğine, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, ailesinden taraf hayır göreceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada evin tavanın delinmesi kendisini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, yerine getirdiği bir dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına delalet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, çıktığı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments