Rüyada Tavanın Delik Olduğunu Görmek

Rüyada tavanın delik olduğunu görmek sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, dileklerinin yerine geleceğine, maddi anlamda rahatlamaya, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, yenilenme yaşayacağına, işlerinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavanın delik olduğunu görmek zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, aile büyüklerinden hayattakiler için iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, ruhunun üzüntüden kurtulacağına, arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, haksızlık yapmayacağına yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin istediği gibi hareket edeceğine, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden asla ödün vermeyeceğine, az çalışarak çok gezeceğine, borçlarını yakın zamanda kapatacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, elinin döneceğine tabir olunur.

Rüyada evin tavanının delik olduğunu görmek ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, hayatın yoluna gireceğine, büyük başarılar kazanacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına tabir olunur.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, bir yakınının kederine ortak olunacağına, insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments