Rüyada Tavuk Eti Doğradığını Görmek

Rüyada tavuk eti doğradığını görmek uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, zaferlere doymayacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, elinin darda kalmayacağına işaret eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, insanlara olan güvenin artacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, borçlarından kurtulacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz tavuk eti doğradığını görmek işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, bereketin artacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına, zarar etme riskini en aza indireceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada çiğ tavuk eti doğradığını görmek neşe içinde olacağına, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin rahat bir hayatın kapısının açılacağına, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, yaşamın güzelliklerle dolacağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülfer

Rüyamda pişmemiş tavuk Eti doğradığımı gördüm

Nur

Dün gece rüyamda vefat eden Babamın yeni evimizde çiğ tavuk eti dogradigini gördüm aynı rüyayı 2-3 hafta önce annemde görmüş fakat o Babamın tavuk hasladigini görmüş bu benzer rüyalar ne anlama gelmekte??

Yeşim

Ben 8 aylık hamileyim 4 gün sonra doğumum olacak rüyamda ( kaynım bizim salonumuzda yerde arkası bana dönük yalnız oturmuş bütün çiğ tavuğu pastırma gibi ince ince doğruyordu ) açıklarsanız sevinirim

Esra Yıldırım

Rüyamda uzun zamandır gitmediğim köydeki eve gitmiştik ailemle ve ben normalde asla tavuk doğrayamam ama tavuğu ben doğruyordum tavuk çok küçüktü ona rağmen bir tabak eti çıkıyordu. ortam çok karanlık ve basıktı.

Fikret

Rüyamda uzun zamandır gorusmedigim halamı oğlunu gelinini görüyorum beni ve ailemi pikniğe yemeğe davet ediyorlardı akşam oluyor çocuklar uyuyor gidemiyoruz halamın oğlu evime geliyor eşiyle bakıyor çocuklar uyuyor mu diye uyuduklarını görünce düdük öttürüyor.bende yapma uyandiricaksin diyorum. Çekip gidiyorlar.daha sonra kasap olan teyzemin oğulları geliyor birini yeni açtıkları dükkandan ayrılmış gidiyorum dükkana abisi dükkanda yok o gelene kadar kemikli tavuk eti alıp doğrama ya başlıyorum teyzemin oğlu geliyor işlerin kötü olduğundan bahsediyor