Rüyada Tavuk İbiği Görmek

Rüyada tavuk ibiği görmek kısa süre içinde bazı sevindirice olayların yaşanacağına, başarılı bir kişi olacağına, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, geçim derdine düşen kişileri bulup onların hayır dualarını alacağına, kazancının artarak rızkın günden güne genişleyeceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, aile saadetinin artacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, esenleyeceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavuk ibiği görmek güzel fırsatların elde edileceğine, moralinin düzeleceğine, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, zorlukları aşacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, rahatının her zaman yerinde olacağına, bolluk içinde yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada tavuk ibiği görmek kafasının nihayet rahat edeceğine, acılarını dindireceğine, sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine, endişelerini silip atacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, gönül yaralarının iyileşeceğine alamettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, aşkının kalıcı olacağına inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments