Rüyada Tavuk Kesip Pişirmek

Rüyada tavuk kesip pişirmek çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, hayatına değer katacak kimselerle karşılaşacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, çocuk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada tavuk kesip pişirmek sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine inanılmaktadır.

Rüya alimlerine göre aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, yüzünün güleceğine, alacaklarını tahsil edeceğine, olmayı hedeflediği makama oturacağına, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, bir iş arkadaşının yuva kurmasına yardımcı olunacağına tabir olunur.

Rüyada tavuk kesip pişirmek başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin işlerini büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, başına çok güzel olaylar geleceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, zafere giden yolunun önünün açılmasına vesile olacak olaylar yaşanacağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments