Rüyada Tek Gözlü Dev Görmek

Rüyada tek gözlü dev görmek kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, herkesin ilgisinin çekileceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına, ortaklı işlere girileceğine ve umduğundan fazla gelir elde edeceğine yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin ettiği bütün duaların kabul olacağına, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tek gözlü dev görmek yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, adından konuşulur olacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, rahata erileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, paraya ve mala kavuşacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, insanlara yol göstereceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına rivayet eder.

Rüyada tek gözlü dev görmek dara düşenlerin yardımcısı olunacağına ve onlardan hayır duası alacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, zor günlerin sona ereceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, istediklerini elde edeceğine, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments