Rüyada Tekerlekli Sandalye Binmek

Rüyada tekerlekli sandalye binmek işlerin yolunda gideceğine, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, gelişim içine girileceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, yaşam enerjisi ile dolacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına delalet eder.

Rüyada tekerlekli sandalye binmek kötü halden iyi hale geçeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirileceğine, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, yeni kararlar alınacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, daima zinde ve genç kalacağına, yaşamının bundan sonraki kısmının huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hastanede tekerlekli sandalyeye binmek çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, geleceğinin güzel olacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine delalet eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, sırtının asla yere gelmeyeceğine, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, çok iyi paralar kazanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments