Rüyada Tekneyle Kaçmak

Rüyada tekneyle kaçmak yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilip kazanca çevireceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine, sevinçli haberler alınacağına, başarısına bağlı olarak kazancının da yükseleceğine işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, hayatındaki kimselerin rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tekneyle kaçmak aile fertlerinin mutluluğu için kendisini adayacağına, istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, eğer yaşanan kötü durum bir hastalıksa gereken her şeyi yapacağına, istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, bazı olumsuz durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, kısmetlerinin açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre işlerinin açılacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine yorulur.

Rüyada denizde tekneyle kaçmak iş hayatında sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine alamettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, muradın gerçekleşeceğine, başarılı çalışmaları sayesinde bir çok kişiyi ekmek sahibi yapacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pınar

Merhabalar düyamda dalgalı denizde teknedeydim sanırım birilerinden kaçıyordum o sırada denizden teknenin tam önüne kocaman bir at çıktı tekne devrildi sanırım