Rüyada Telefonu Başkasına Vermek

Rüyada telefonu başkasına vermek yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, yeni yerler göreceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına rivayet eder.

Rüya tabircisine göre harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, iş hayatındaki rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, aile bireylerinden birine iş kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefonu başkasına vermek her kararlarında ailesinin arkasında olacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, şifa edineceğine, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada cep telefonunu başkasına vermek biraz dinleneceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, büyük miktarda para kazanılacağına, kazancının günden güne artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre işinde ve eğitim hayatında her zaman en iyisi olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments