Rüyada Televizyon Patlaması

Rüyada televizyon patlaması işlerinin yoluna gireceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, işinin gücünün rast gideceğine alamet eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, hayırlı bir karar verileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada televizyon patlaması atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, hayattan daha fazla zevk alacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada televizyon patlaması şansının geri döneceğine, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, sayesinde fakir fukaranın doyacağına, işinde ve kariyerinde ilerleyeceğine, hayatında maddi anlamda sorun yaşanmayacağına tabir olunur.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin borçların kolaylıkla kapanacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, zarar edilen işlerde kara geçileceğine, kötü olan geçmişini unutup geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Televizyon Patlaması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Hayır olsun inşallah rüyamda televizyona bakarken birden büyük bir sesle bomba patlar gibi patlıyor her parçası etrafa saçılıyor. O an cok korkuyorum. büyük bir korku ve heyecanla uyandım.
  Gerçek hayatta ise çok önemli bir konuda karar vermem gerekiyordu. Eşimden boşanma kararıydı bu. Ve o sabah o kararımı verdim. eşime mesajla bildirdim ve sabah namazından sonra yattım bu rüyayı gördüm. sizce verdiğim karar hayırlı mı olacak????

  • Sevgili Gülcan,
   Rüyada televizyonun büyük bir gürültüyle patladığını ve çok korktuğunu görmek rüyayı görenin zahmet çekerek kazanılan çabaya, ideallere ve insana delalettir. Görülen rüya kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine; beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine; işlerini baltalamaya çalışan insanları hanesinden uzaklaştıracağına ve böylece çok rahat edeceğine işarettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim