Rüyada Temiz Akarsu Görmek

Rüyada temiz akarsu görmek ekmeğinin artacağına, sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, fakirlerin zenginleşeceğine, yüzün güleceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına alamet eder.

Rüya ilmine göre tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, yaşamının keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, dualarının kabul olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına işaret eder.

Rüyada temiz akarsu görmek aile bireyleri ile dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, verimli olacak işler yapacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların sona erip güzel günlere kavuşulacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine yorumlanır.

Rüyada çok temiz akarsu görmek herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, müşterilerinin çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı yaşamayacağına, kendisine ev alacağına, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments