Rüyada Ter Dökmek

Rüyada ter dökmek biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, işlerin hafifleyeceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada alın teri dökmek çekilen acıların unutulacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, alınteri dökerek helal para kazanacağına, sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine alamet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, şifa bulacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına yorumlanır.

Rüyada ecel teri dökmek üzüntüden sonra ferahlamaya, üzüntülerin sona ereceğine, evliliğinde mutluluğun daim olacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine inanılır.

Bu rüya hayatının değişeceğine, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments