Rüyada Ter Koklamak

Rüyada ter koklamak kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine, çektiği zorlukların biteceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, alım gücünde yükselme olacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada ter koklamak yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, rahat edilecek bir projeye girileceğine, rahat edeceğine, ferahlayacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük bir gelir elde edeceğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin güneşli ve güzel günler yaşayacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine inanılır.

Rüyada ter koklamak torunlarını görme şansına nail olacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde her gün şükredeceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine alamettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre maddi durumun düzeleceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, kendisini daha iyi hissedeceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments