Rüyada Tercih Yapmak

Rüyada tercih yapmak yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından hiçbir şey kaybetmeyeceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına alamet eder.

Rüya ilmine göre dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına, mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kpss tercihi yapmak çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, yakın bir tanıdığının yaşadığı ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, yeni bir eve taşınacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, bazı masumların duasını alacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına işaret eder.

Rüyada lise tercihi yapmak hayatının bir anda güzelleşeceğine, baba evinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, yokluk çekmeyeceğine, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, rahatlığa ereceğine, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, kötü bir sürecin kısa zamanda sonlanacağına rivayet eder.

Rüyada okul tercihi yapmak yeni bir ortaklık kurulacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, problemlerinin çözümlerine kavuşacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, hayallerine kavuşacağına alamet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sınav tercihi yapmak sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, yeni işlere gireceğine inanılmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin seyahatlere katılacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, görmediği yerlere gideceğine, yaşamın kendisine mutluluk getireceğine alamettir.

Rüyada tayin tercihi yapmak şansın iyiye döneceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, herkesin desteğinin alınacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, işlerin yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, nazar eden insanların haddini bildireceğine, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, maneviyatının güçleneceğine, hayatının kolaylaşacağına, atılıma geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yanlış tercih yapmak kafasına göre birini bulacağına, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine işarettir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, sevdikleri ile sıkı muhabbet kuracağına, sıkıntılarından kurtulacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı çekilen bir anda gelen aile desteğinin kendisini rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments