Rüyada Terli Uyanmak

Rüyada terli uyanmak Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, kısa süre sonra rakiplerini tamamen geçeceğine, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, özlem gidereceğine delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, işinde terfi edeceğine alamettir.

Rüyada terli uyanmak takdir toplayacak işler yapacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, harcamalarına ve gelir gider dengesine dikkat edildiği zaman rahat bir nefes alacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada terli uyanmak hayatını stresten uzakta geçireceğine, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, etrafının kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments