Rüyada Tesettür Almak

Rüyada tesettür almak kalben çok rahat edileceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin borçlarını kolayca ödeyeceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tesettür almak maddi durumunu düzeltmiş olmanın kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine işarettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, adımların çok iyi bir yol açacağına, isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına, kudret sahibi olacağına, işinde ve eğitim hayatında her zaman en iyisi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tesettür almak başka kişi veya kişiler ile yeni bir çalışma içine girileceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, yüzünün güleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, neşe ve sevinç içinde olacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Tesettür Almak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba..Rüyamda hakiki hayatda olan kremsi renglerde şifon tesettürümü rüyada yeniden aldığımı gördüm ne demekdir bu?

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya isteklere, huzura ve yükselmeye yorulur. Rüya tabirine göre hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine; karşısına başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına; patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına rivayet eder.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız paraya, aileye ve maddiyata delalettir. Rüya tabirine göre kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına; aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına; edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim