Rüyada Tohumun Filizlendiğini Görmek

Rüyada tohumun filizlendiğini görmek güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, sahip olduğu zenginliğin artacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına işaret eder.

Rüyada tohumun filizlendiğini görmek ekmeğinin azalmayacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin zarar veren bir arkadaşı ile yolları ayırmaya karar vereceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, çok başarılı olacağına, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına delalet eder.

Rüyada tohumun filizlendiğini görmek büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, ele geçen kazancın artacağına, yapılan her işte hayır duası alınacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, bir işten ekmek yiyeceğine tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, uzun süre mutluluğunun devam edeceğine, işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zubeyde

Merhaba biz annemle köyde sebze diktik rüyamda diktigimiz tohumların filizlendigini gördüm çok mutlu oldum anneme gösterdim aciklarmisiniz teşekkürler

Meryem

Merhaba ben rüyamda yağmurlu bir havada dışarıya çıktığımı gördüm iki akrabamin tohum ektiğini gördüm ve o sırada filizlenen tohumlar gördüm sanki o tohumlar kendi ailem ile ettiğim tohumlardı o filizler yonca filizlerine benziyor du

Meryem

Teşekkürler 😊

Nazife

Rüyada evin çatısı na sebze tohumu ekmek ve filizlendiğini görmek