Rüyada Toplantı Görmek

Rüyada toplantı görmek kadim dostu ile sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, bütün aile fertlerinin çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin uzun bir hayat yaşayacağına, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi fayda elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada aile toplantısı görmek ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada akraba toplantısı görmek sevdiklerini koruyacağına, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, gönül sızılarının dineceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, sevdiği bir kişinin insanlara karşı sevindirici şeyler yapacağına yorumlanır.

Rüyada apartman toplantısı görmek korkularının yok olacağına, kızgınlıkların geçeceğine, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, işinde elde ettiği zaferler ile yeniden can bulacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, üst bir mevkiye terfiye alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaş toplantısı görmek büyük bir makama geleceğine, rakiplerini üzeceğine, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada büyük toplantı görmek çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanını toplantıda görmek yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, mekân değiştireceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, yakın bir zamanda yeni bir kişinin hayatına gireceğine, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına işaret etmektedir.

Rüyada devlet toplantısı görmek girilecek bir işin yüklü miktarda kazanç getireceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine yorulur.

Rüyada dini toplantı görmek lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, önemli bir sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada evde toplantı görmek yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, kavgalı olan insanlar arasında barışın sağlanacağına, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, kurulmuş olan bir ortaklık ile üst üste başarılar alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iş toplantı görmek büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, bereketli bir döneme girileceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, her zaman şükür içinde olacağına inanılmaktadır.

Rüyada kalabalık toplantı görmek hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, maddi anlamda kalkınacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada meclis toplantısı görmek zararlarını telafi edeceğine, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, keyifli sohbetler edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mevlit toplantısı görmek her zaman el üstünde tutulacağına, borçlarının hafifleyeceğine, halinin iyi olduğuna, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada öğretmenler toplantısı görmek elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, gözünü en yukarılara dikeceğine, güzel günlere kavuşacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına işaret eder.

Rüyada okul toplantısı görmek dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine, sevilen bir kişi olunacağına, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine alamettir.

Rüyada okulda veli toplantısı görmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, işlerinin açılacağına, ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına inanılır.

Rüyada resmi toplantı görmek sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, hayat kalitesinin yükseleceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına delalet eder.

Rüyada siyasi toplantı görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına, hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine inanılır.

Rüyada yemekli toplantı görmek kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep Sacan

Rüyamda babam annem iki abim toplantı yapıyorduk sosyal yönden

Zeynep Sacan

Aynen rüyanın anlamı doğru teşekkür ederim

Burak

Rüyamda okulda toplantı toplantı yapılacak sınıfın bana özel toplantı olduğunu burada olmamalısın dendiğini bende pantolonumu giyip çantamı düzelttiğimi tamam çıkıyorum dediğim sırada üniversitedeki hocamın geldiğini bana nereye gidiyorsun otur oturduğun yere diye kızdığını gördüm.

EMİN DÖNMEZ

Gündüz niyetine . Rüyamda 1yil kadar önce vefat eden Meslek büyugüm müdür abimin olduğu onun eski iş yerinde çok kalabalık bir toplantıda onun yanında oturuyorum ve toplantı sonunda eğlence programı var. Rahmetli müdür beye iyiki bu misafirhane ve toplantı salonunu yapmışsınız ne güzel toplantılar düzenleniyor dedim. O da bana bunu yapa bilmek için yardım topladım dedi. Halen yaşayan bir çok meslekdasimka birlikte ğosteriyi izledik.

Er Er

Rüyamda yuvarlak bir masada bayrakların olduğu bir toplantı odasında önemli insanların oturduğunu gördüm. Sonra odanın dışındaki koridorda kurulan uzun masada oturmuş kıymalı pidelerden yiyordum. Gelen bir kıza da ikram ediyordum

Er Er

Teşekkürler