Rüyada Tül Perde Görmek

Rüyada tül perde görmek yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin ana baba sözü dinlemeye, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada asılı tül perde görmek aile yaşantısında her şeyin yolunda gideceğine, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına işaret eder.

Rüyada bembeyaz tül perde görmek zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zenginliğe sahip olunacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, sosyal ilişkilerinin daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, neşeli ve huzurlu bir geleceğe, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük tül perde görmek para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, doğruluğu bulacağına, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına işaret eder.

Rüyada camda tül perde görmek sorunların çözüleceğine, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada çiçekli tül perde görmek kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada desenli tül perde görmek önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, herkesin saydığı ve tanıdığı biri olacağına, eğlenceli günlerinin çoğalacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, hanesindeki rızkın artacağına delalet eder.

Rüyada eflatun tül perde görmek çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına inanılır.

Rüyada eski tül perde görmek her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, erkek çocuğu olacağına, işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, şansının yaver gideceğine alamet eder.

Rüyada evde tül perde görmek yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada gri tül perde görmek mutluluğunun daim olacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, hayatında her daim bereket ve zenginlik olacağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, zenginleşeceğine, dertlerinin sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada ince tül perde görmek güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, çok mutlu olacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, genç kimselere eğitim vereceğine rivayet eder.

Rüyada kırışık tül perde görmek yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, doğru yolu bulacağına, dertleşerek moral bulacağına rivayet eder.

Rüyada kırmızı tül perde görmek kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına tabir olunur.

Rüyada kısa tül perde görmek hayatının yoluna girmeye başlayacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine ve başarıyı yakalayacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine rivayet eder.

Rüyada krem tül perde görmek yeni bir arkadaşlık kurulacağına, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatın kendisine huzur ve kazanç getireceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına delalet eder.

Rüyada mavi tül perde görmek zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok güzel olayların baş göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mor tül perde görmek ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına yorulur.

Rüyada pembe tül perde görmek sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, bir beladan kurtulacağına, kafasını toparlayacağına, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada pencerede tül perde görmek dostlarıyla bir araya geleceğine, çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyada sarı tül perde görmek hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, esenliğe kavuşacağına, işine ve hanesine bereket geleceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, işlerin günden güne artacağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada simli tül perde görmek işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada siyah tül perde görmek sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle dolacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada temiz tül perde görmek hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, kendini çok mutlu ve hafif hissedeceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına rivayet eder.

Rüyada turuncu tül perde görmek geçim derdinin biteceğine, gelirinin çoğalacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada uçuşan tül perde görmek elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına işarettir.

Rüyada uzun tül perde görmek yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, eğleneceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, ağız tadının bozulmayacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni tül perde görmek küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, işlerinin düzeleceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine işaret eder.

Rüyada yeşil tül perde görmek mekân değiştireceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yıkanmış tül perde görmek işinin ehli olacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına delalet eder.

Rüyada yırtık tül perde görmek kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına alamet ettiği söylenir.

İlk yorumu sen yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.