Rüyada Türkiye Haritası Görmek

Rüyada türkiye haritası görmek mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, planlarının işe yarayacağına tabir olunur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada türkiye haritası görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, rahatının ve konforunu yerinde olacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sevinçli ve mutlu haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre kötüye gitmeye başlayan bir durum için hemen çeşitli önlemler alacağına, bir haber aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çarelere kavuşacağına, çocuk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzünde türkiye haritası görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, yükünün hafifleyeceğine, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

Ruyamda depremler oluyor.5. Kt benim evim.Ruyada evin çatısının yıkldığını hissediyorum ama üzerimize gelmiyor.Ben ve 16 yaşındaki oğlumun havadan süzülerek ağır ağır yere iniyoruz gözüm kapalı ama.Depremde devam ediyor.Allah m sen büyük sün diye dua ediyorum.Gökyüzüne bi camdan bakınca Türkiye haritasını görüyorum.Bu şekil ben çizip paylaşmştm aynısı diyorum.Ama çok etkileniyorum ürperiyorum.Çok karışık kaos gibi ortalk yani mahalle.Herkes telaş içinde.Ha bire deprem olup duruyor.İçerden bari paramı ilaçlarımı alayım felan diyorum.Süt kaynıyor muş ocakta onu kapatıyorum.Hep oğlum yanımda.Şimdi gördüm bunu çok etkilendim.Lütfen yanıtlar msnz Teşekkür ederim

Serkan

Mrb. Türkiye haritası coğrafi bölgelere ayrılmış ve bölgeleri boyuyorum kuru kalemlerle. Bu benim ödevim ya da yetiştirmem gereken bir şeymiş gibiydi.

Serkan

Teşekkürler

Andoles

Polis okulunda okuyorum şuan. Ve rüyamda beyaz bir türkiye haritası gördüm üzerinde atama için açılacak illerin sayılari yani o illere kaç kişinin gideceği yaziyordu. İstanbulu net gördüm 2 farki harita 200 ve 180 olarak.

Andoles

Eyvallah